KDO JSEM

Klara Thielova

Narodila jsem se v roce 1985 v Brně ve znamení Býka, což znamená, že jsem tvrdohlavá a když se pro něco rozhodnu, tak si za tím vytrvale jdu a jen tak se nevzdám. Miluji výzvy a vnášení systému do zmatku a chaosu. Mám ráda lidi, těší mě setkávat se s podnikateli a dělit se s nimi o zkušenosti, nápady a poznatky z praxe. Sbírám příklady dobré praxe, tedy příběhy lidí, kteří úspěšně podnikají či vedou nějaký podnik, jako možnost inspirace a motivace nás ostatních.

 

ZKUŠENOSTI

Při mojí činnosti čerpám z 8 let profesionálních zkušeností. Během této doby jsem se pohybovala v rozmanitých oblastech: ve stavařině (projekce betonových mostních konstrukcí), v kultuře (film, televize, divadlo, hudba), ve veřejné správě (více než 3-letá spolupráce s MČ Brno-Bosonohy), v oblasti neziskových organizací a samozřejmě v podnikatelské sféře.

 

Tento široký rozhled ve spojení s osobními zkušenostmi jsou mi velmi užitečné při práci s klienty. Díky zkušenostem ze stavařské oblasti vím, co obnáší stavební povolení či různé architektonické studie, jak s územním plánem, apod. Kulturní a především mediální oblast mi zase přinesly vhled do fungování televize, filmu a rádií, což se velmi hodí při návrhu různých kampaní či tvorbě prezentace klientů. A zkušenost s veřejnou správou je taktéž neocenitelná. Pohybovala jsem se hodně na úrovni komunální politiky a mezi úředníky, znám jejich mentalitu a vím, jak s nimi jednat a dosáhnout požadované cíle.

 

VZDĚLÁNÍ, KURZY, ŠKOLENÍ

Mé vzdělání kopíruje moji profesní dráhu, taktéž má poměrně široký záběr:

2010 - nyní            Strategické řízení (MSc.), Brno International Business School, a.s.

2007 - 2010           Divadelní manažerství (BcA.), Janáčkova akademie múzických umění v Brně

2000 - 2004           Dopravní stavitelství (maturita), SPŠ stavebí Kudelova v Brně

 

Doplňující kurzy a školení jsem absolvovala většinou v zahraničí, menší část v Česku. Mám to štěstí, že mě učili ti nejlepší z nejlepších, např. lidé z vedení BBC, lidé stojící za marketingem filmu Titanic, zakladatel firmy Big Point (celosvětový leader na trhu s videohrami), producenti filmů jako Kill Bill či Malý Buddha, apod. Nejdůležitější kurzy jsou uvedeny výčtem níže:
 

  • Multi-Platform Business in Audiovisual Area, MEDIA Business School Ronda, Španělsko
  • Strategický filmový marketing, lektor John Durie
  • Budoucnost financování filmů a filmového marketingu, lektor Thomas Mai
  • Marketing a distribuce během vývoje audiovizuálního projektu, MAIA workshops
  • Projektový management (pro stupeň certifikace "D"), IPMA
  • Kontrola dotací, dodržování a kontrola podmínek, lektor Ing. Michal Marčák (Finanční ředitelství Brno)
  • Příprava grantových žádostí a samotná realizace projektů včetně SF EU, lektorka Irena Swiecicky
  • Fundraising pro kulturní subjekty, lektorka Irena Swiecicky
  • Celoroční kurzy Vědomé tvoření života I. a II., lektorka Marcela Nováková

 

ZÁLIBY

Nejen prací živ je člověk, proto se snažím aktivně využít i volný čas. Jako zdroj pohybu jsem si vybrala španělský folklorní tanec flamenco a původem japonské sebeobranné umění Aikibudo. Jsem také velkou fanynkou golfové hry a zajímám se o automobily - o jejich současnost i historii, o příběhy jednotlivých modelů, značek i celých automobilek. Miluji dobrou kávu a kavárničky obecně, což jde s mojí prací skvěle dohromady. :-)

 

 

 

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.