CENA

Moje základní taxa je 2.000 Kč / hod (bez DPH).

Tato částka se týká - hodinová sazba je účtována za:

- workshop s klientem

- jednorázové konzultace

Je to tedy částka za čas strávený "na place". ( Neznamená to, že když spolu jednáme o zakázce a jdeme na kávu, naúčtuji vám hned 2 hodiny. )

Cenu celkové zakázky kalkuluji vždy dle individuálních potřeb klienta a domluveného nastavení zakázky.

Při dlouhodobé spolupráci je tato cena k jednání, stanovuji ji individuálně dle domluvy s protistranou tak, abychom byli oba spokojení.

 

Výše uvedená cena zahrnuje:

- Čas strávený "na place" či na konzultaci s klientem.

- Přípravu před workshopem (často zabere celý den i víc).

- Cestovné po Moravě, cestovné do Čech, a dál, je k jednání individuálně.

- Zpracování výstupů workshopu, zpracování materiálů, jejich tisk a doručení (opět zabere minimálně jeden den).

- Kompletní poradenský servis z mojí strany po celou dobu trvání návrhu strategie. T.j. např. "přítel na telefonu" - když zrovna aktuálně řešíte nějakou záležitost a zajímá vás můj pohled na věc, prostě můžete vzít telefon a zeptat se, dílčí schůzky, zastupování u třetích stran, připomínkování webových stránek, vizitek a dalších materiálů, návrh textace dopisů či letáků, atp.

 

Pokud zjistíte, že Vám náš workshop či konzultace nic nepřinesl a vnímáte ho jako ztracený čas, nemusíte ho platit - jde o hodnotu, kterou poskytuji vám, jako klientovi, a o hodnotu, kterou pro vás výstupy z workshopu budou mít (přičemž cena a hodnota jsou dvě rozdílné věci).

 

Já sama ráda zaplatím něco navíc, pokud vím, že produkt či služba za to stojí, že servis je skutečně kompletní. Tento přístup uplatňuji i ve vztahu k mým klientům - cena, kterou zaplatí na první pohled není nízká, moje služby ale mají vysokou přidanou hodnotu a zahrnují kompletní servis. Navíc firmám generují profit v mnohonásobně vyšších řádech.

 

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.